صفحه اصلی کاتالوگ کاتالوگ پالتویی (فولدر+3 عدد تراکت)

 

  • Product Image
بزودی ابزار طراحی آنلاین برای این محصول قرار داده می شود.
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
 "ارسال فایل چاپی از طریق CD و یا ارسال ایمیل به graphic [at] chapagha.com"

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.کاتالوگ پالتویی (فولدر+3 عدد تراکت)

در پکیج کاتالوگ پالتویی و یا همان کاتالوگ 6 لت نمایشگاهی، شما می توانید با انتخاب یکی از اندازهای 11.5 *11.5 سانتیمتر(کوچک) یا 17*17 سانتیمتر (بزرگ) یک مجموعه (کاتالوگ 6 لت مربعی + دو عدد بروشور 4 صفحه ای همان سایز + و دو عدد تراکت مربعی همان سایز ) را که مناسب معرفی محصول یا خدمات می باشد سفارش دهید.

گرماژ پکیج کاتالوگ 6 لت کوچک 200 گرم و گرماژ پکیج کاتالوگ 6 لت بزرگ 250 گرم می باشد.

قیمت محاسبه شده
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

شما می توانید بعد از ثبت سفارش، فایل مورد نظر خود را روی CD کپی و آن را به آدرس تهران، خیابان قنبرزاده، کوچه 16، پلاک 6 واحد 3 ارسال نمایید. خواهشمندم روی CD شماره سفارش، تاریخ سفارش، نام و تلفن موبایل خود را ذکر کنید. هزینه ارسال CD برعهده شما می باشد.
برای آگاهی بیشتر از نحوه طراحی فایل خود به صفحه راهنمای طراحی فایل مراجعه نمایید.

آپلود فایل

طراحی آنلاین با استفاده از قالبهای موجود:

Notice: Undefined variable: w2p_headings in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1434Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1434
نماد اعتماد الکترونیکی
Top