صفحه اصلی فاکتور A4 (سایز فاکتور رسمی)

 

  • Product Image

فاکتور A4 (سایز فاکتور رسمی):

فاکتورهای A4 رسمی از جنس تحریر ایرانی که صفحه اول تحریر 80 گرم و صفحات بعدی تحریر 60 گرمی می باشد یا کربن لس خارجی می باشند. تعداد رنگ چاپ تک رنگ یا دو رنگ (چاپ دو رنگ به معنی دو رنگ قرمز و مشکی می باشد).

تعداد نسخ فاکتور و تیراژ فاکتور خود را انتخاب کنید و شماره اولین فاکتور خود را وارد کنید. اگر فایل فاکتور شما موجود است آنرا بارگزاری کنید یا روی مایل به چاپ اطلاعات فروشنده بر روی فاکتور هستم کلیک کنید. صفحه اول تمام فاکتورها سفید و صفحه آخر فاکتورها زرد رنگ می باشد. درج شروع شماره فاکتور الزامی می باشد. این فاکتورها در دسته های 50 عددی به شما تحویل می شود.چاپ فاکتور A4 (سایز فاکتور رسمی)

انتخاب مشخصات

قیمت محاسبه شده
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

مایل به چاپ اطلاعات فروشنده بر روی فاکتور هستم.

بزودی ابزار طراحی آنلاین برای این محصول قرار داده می شود.

ارسال فایل چاپی

آپلود فایل
 "ارسال فایل چاپی از طریق CD و یا ارسال ایمیل به graphic[at]chapagha.com"

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

شما می توانید بعد از ثبت سفارش، فایل مورد نظر خود را روی CD کپی و آن را به آدرس تهران، خیابان قنبرزاده، کوچه 16، پلاک 6 واحد 3 ارسال نمایید. خواهشمندم روی CD شماره سفارش، تاریخ سفارش، نام و تلفن موبایل خود را ذکر کنید. هزینه ارسال CD برعهده شما می باشد.
برای آگاهی بیشتر از نحوه طراحی فایل خود به صفحه راهنمای طراحی فایل مراجعه نمایید.

آپلود فایل

طراحی آنلاین با استفاده از قالبهای موجود:

Notice: Undefined variable: w2p_headings in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1772Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1772
نماد اعتماد الکترونیکی logo-samandehi
Top