صفحه اصلی ست اداری ست اداری۲ (۲ سایز پاکت، سربرگ A4 و A5)

 

  • Product Image
بزودی ابزار طراحی آنلاین برای این محصول قرار داده می شود.
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
آپلود فایل
 "ارسال فایل چاپی از طریق CD و یا ارسال ایمیل به graphic [at] chapagha.com"

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.ست اداری۲ (۲ سایز پاکت، سربرگ A4 و A5)

شامل سربرگ A4 و A5، پاکت نامه پالتویی (ملخی) و پاکت بزرگ A4 می‌باشد، که تمام مکاتبات روزانه خارجی شرکت‌ها را به راحتی پوشش می‌دهد. این ست اداری، روی کاغذ تحریر ۱۰۰ گرم چاپ می‌شود که گرماژ مناسبی برای پرینت کردن بوده و مشکل جمع شدن کاغذ در پرینتر را نخواهد داشت.
پاکت نامه ملخی ۱۰۰۰ عدد، پاکت نامه بزرگ (A4(۱۰۰۰ عدد، سربرگ (A4(۲۰۰۰ عدد، سربرگ (A5(۲۰۰۰ عدد
قیمت محاسبه شده
  • 0 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 0 تومان

شما می توانید بعد از ثبت سفارش، فایل مورد نظر خود را روی CD کپی و آن را به آدرس تهران، خیابان قنبرزاده، کوچه 16، پلاک 6 واحد 3 ارسال نمایید. خواهشمندم روی CD شماره سفارش، تاریخ سفارش، نام و تلفن موبایل خود را ذکر کنید. هزینه ارسال CD برعهده شما می باشد.
برای آگاهی بیشتر از نحوه طراحی فایل خود به صفحه راهنمای طراحی فایل مراجعه نمایید.

آپلود فایل

طراحی آنلاین با استفاده از قالبهای موجود:

Notice: Undefined variable: w2p_headings in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1434Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1434
نماد اعتماد الکترونیکی
Top