• Product Image
    Product Image

فولدر A5:

در این صفحه شما می‌توانید ویژگی‌های فولدر خود را گزینش نمایید. در بخش جنس می‌توانید سلفون مات یا براق را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید فولدر خود را به صورت دو رو چاپ کنید. با انتخاب گزینه یووی موضعی می‌توانید بخش‌هایی از طرحتان را با روکش یو‌وی، برجسته و براق نشان دهید. چنانچه می‌خواهید بر روی فولدر خود طرح طلاکوب یا نقره کوب نیز داشته باشید، گزینه هات‌فویل و رنگ آن را انتخاب نمایید. با در نظر گرفتن کاربرد فولدرتان، نوع دارای عطف یا بدون عطف را در انتخاب کنید.در آخر نیز نوع باز شدن فولدر که می‌تواند به‌صورت فارسی یا لاتین باشد را انتخاب نمایید.

نکته: اندازه محدوده هات فویل (طلاکوب یا نقره‌کوب)، ۱۰-۱۰ سانتی‌متر می‌باشد.

نکته : زمان مشخص شده برای فولدر برای تیراژهایی تا ۲۰۰۰ عدد می‌باشد و به ازای هر ۱۰۰۰ عدد بیشتر ۲ روز کاری به آن اضافه میشود.

نکته: نوع باز شدن فولدر می‌تواند به‌صورت فارسی یا لاتین باشد، هنگام طراحی حتما به تفاوت این دو توجه داشته باشید.چاپ فولدر A5

انتخاب مشخصات

قیمت محاسبه شده
  • 0 تومان

  • 0 تومان

بزودی ابزار طراحی آنلاین برای این محصول قرار داده می شود.

ارسال فایل چاپی
آپلود فایل

شما می توانید بعد از ثبت سفارش، فایل مورد نظر خود را روی CD کپی و آن را به آدرس تهران، خیابان قنبرزاده، کوچه 16، پلاک 6 واحد 3 ارسال نمایید. خواهشمندم روی CD شماره سفارش، تاریخ سفارش، نام و تلفن موبایل خود را ذکر کنید. هزینه ارسال CD برعهده شما می باشد.
برای آگاهی بیشتر از نحوه طراحی فایل خود به صفحه راهنمای طراحی فایل مراجعه نمایید.

آپلود فایل

طراحی آنلاین با استفاده از قالبهای موجود:

Notice: Undefined variable: w2p_headings in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1496Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chopchicom/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_product_product.tpl on line 1496
اطلاعات


آیا با حذف موافقید؟

بله
خیر
اطلاعات


شما همه ی طرح های مورد نیاز را تمام نکرده اید.

برای کامل کردن طرح خود به موارد بیشتر نیاز دارید:

  • طرح: text_w2p_

قبول
اطلاعات


لطفا چند لحظه صبر کنید . . .
نماد اعتماد الکترونیکی logo-samandehi
Top