چاپ آقا

کلمات با بیشترین جستجو:

کارت ویزیتکارتلیبلتراکتسربرگپاکتکارساک
چاپ آقا

کلمات با بیشترین جستجو:

کارت ویزیتکارتلیبلتراکتسربرگپاکتکارساک

بررسی اتوماتیک و تخصصی فایل‌ ارسالی

ما در مجموعه چاپ آقا تمامی فایل‌هایی که شما عزیزان برایمان ارسال می‌کنید را در دو حالت و مطابق با میل شما مورد بررسی قرار می‌دهیم تا هیچ مشکل و مورد متضاد با استانداردهای چاپی در فایل نهایی وجود نداشته باشد و بتوانیم محصول چاپ شده با کیفیت بالایی را به مشتریانمان ارائه دهیم. این دو نوع بررسی عبارت‌اند از:

1- بررسی اتوماتیک فایل
2- بررسی تخخصی فایل

پیشنهاد می‌کنیم هر یک از این دو نوع بررسی را با دقت مطالعه کرده تا با آگاهی از تفاوت‌های مهم هر یک، در زمان ثبت سفارش انتخاب صحیح‌تری را داشته باشید.

1- بررسی اتوماتیک فایل (Basic File Check)

کلیه سفارشات ثبت شده، بدون دریافت هیچ هزینه‌ای به صورت پیش‌فرض توسط کارشناسان ما از نظر برخی موارد اساسی و مشخص بررسی می‌شوند. چنانچه فایل از نظر موارد زیر برای چاپ مناسب نباشد از طریق ایمیل و تماس تلفنی به اطلاع مشتری خواهد رسید و مشتری میتواند مجددا فایل مناسب ارائه دهد. اما چنانچه فایل از نظر این موارد مشکلی نداشته باشد بدون توقف بیشتر به مرحله تولید و چاپ خواهد رسید. مواردی که در بررسی اتوماتیک مورد بازنگری قرار خواهند گرفت، موارد زیر می‌باشند:

 1. بررسی اندازه قابل قبول
 2. بررسی رزولوشن قابل قبول
 3. بررسی نداشتن رمز در فایل‌های پی‌دی‌اف
 4. بررسی درست بودن تعداد صفحات محصولات چند‌صفحه‌ای

نکات:

 • در بررسی اتوماتیک، تنها موارد ذکر شده بررسی می‌شوند و چنانچه مشکلی مشاهده شود، به مشتری اطلاع‌رسانی می‌شود و اصلاحی انجام نخواهد شد.
 • چنانچه فایل شما از نظر موارد فوق (اندازه و رزولوشن) در محدوده قابل قبول و مورد تایید چاپ آقا باشد، بدون دریافت تایید، به مرحله تولید و چاپ ارسال خواهد شد.
 • چنانچه خدمات بررسی اتوماتیک را انتخاب نموده باشید و فایل شما نیاز به اصلاحات محدودی مانند تغییر اندازه در حدود 10 درصد (کوچکتر یا بزرگتر) داشته باشد، به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و در این زمینه اطلاع رسانی نخواهد شد.
 • در بررسی اتوماتیک، اطلاعات نوشتاری مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
 • بررسی رزولوشن قابل قبول در فایل‌های Jpg و Tiff یا Pdf غیر استاندارد، محدود به خود فایل می‌باشد و نه اجزاء به‌کار رفته در فایل مانند لوگو یا تصاویر داخلی.
 • مبنای رزولوشن قابل قبول، داشتن رزولوشن 300 Dpi می‌باشد اما این نکته دلیل بر داشتن بهترین کیفیت چاپ نیست.
 • کلیه موارد تاثیرگذار در چاپ، به غیر از موارد بالا خارج از محدوده خدمات و مسئولیت چاپ آقا است.
 • کلیه اطلاع‌رسانی‌ها در قالب ایمیل و تماس تلفنی در ساعات کاری انجام خواهد شد.

2-  بررسی تخصصی فایل (Professional File Check)

کلیه سفارشاتی که خدمات بررسی تخصصی درخواست کرده باشند و هزینه مربوطه پرداخت شده باشد از نظر موارد زیر بررسی و چنانچه امکان اصلاح وجود داشته باشد، انجام خواهند شد و پس از تایید مجدد مشتری به مرحله تولید و چاپ ارسال خواهند شد. برای انجام فرایند بررسی تخصصی و تایید مجدد طرح، بسته به میزان سفارش از یک روز کاری به زمان تحویل سفارش اضافه می‌شود.

 1. بررسی اندازه قابل قبول
 2. بررسی رزولوشن قابل قبول
 3. بررسی نداشتن رمز در فایل‌های پی‌دی‌اف
 4. بررسی درست بودن تعداد صفحات محصولات چند‌صفحه‌ای
 5. بررسی و اصلاح مد رنگی
 6. بررسی کیفیت تصاویر داخلی (در صورت دریافت فایل پی‌دی‌اف استاندارد)
 7. بررسی و اصلاح اضافه رنگ
 8. بررسی و اصلاح محدوده برش و محل تا (در صورت امکان)
 9. بررسی و اصلاح پروفایل رنگی متناسب با متریال چاپی
 10. بررسی و اصلاح حجم رنگ
 11. بررسی اندازه نوشتار (در صورت دریافت فایل پی‌دی‌اف استاندارد)
 12.  بررسی رنگ‌های خاص (ساختگی) به کار رفته در فایل

نکات:

 • در بررسی تخصصی موارد فوق بررسی و چنانچه مشکلی مشاهده شود، در صورت امکان اصلاح می‌شوند و در صورت عدم امکان، جهت برطرف کردن به مشتری اطلاع داده می‌شود.
 • پس از بررسی و اصلاحات، فایل نهایی جهت تایید مجدد، از طریق ایمیل یا تلگرام برای شما ارسال خواهد شد و تنها پس از تایید نهایی برای تولید و چاپ ارسال می‌شود.
 • در بررسی تخصصی، اطلاعات نوشتاری مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
 • بررسی رزولوشن قابل قبول در فایل‌های Jpg و Tiff یا Pdf غیر استاندارد، محدود به خود فایل می‌باشد و نه اجزاء به ‌کار رفته در فایل مانند لوگو یا تصاویر داخلی.
 • مبنای رزولوشن قابل قبول، داشتن رزولوشن 300 Dpi می‌باشد اما این نکته دلیل بر داشتن بهترین کیفیت چاپ نمی‌باشد. 
 • در بررسی تخصصی یا اتوماتیک، امکان افزایش کیفیت اجزاء فایل، مانند تصاویر و لوگو وجود ندارد و چنانچه رزولوشن این اجزا در محدوده قابل قبول باشد یا توسط مشتری تایید شود، ‌با همان شرایط کیفی به چاپ خواهد رسید.
 • کلیه موارد تاثیر گذار در چاپ، به غیر از موارد بالا خارج از محدوده خدمات و مسئولیت این مجموعه می‌باشد.
 • کلیه بررسی‌ها و اصلاحات در راستای موارد مرتبط با چاپ می‌باشد و مواردی مانند املاء درست نوشتار و طراحی در محدوده خدمات نمی‌باشد.
 • کلیه اطلاع‌رسانی‌ها در قالب ایمیل و تماس تلفنی در ساعات کاری انجام خواهد شد.