کارت دعوت یک لت دیجیتال
قیمت از 28,800 تومان

کارت دعوت یک لت دیجیتال

قیمت از 28,800 تومان
کارت دعوت دو لت دیجیتال
قیمت از 56,600 تومان

کارت دعوت دو لت دیجیتال

قیمت از 56,600 تومانسئوالات متداول چاپ کارت دعوت و پستال دیجیتال

1-چگونه قیمت چاپ کارت دعوت و پستال در چاپ آقا مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند کارت دعوت و پستال تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل می‌توان به جنس، گرماژ و ابعاد کاغذی که برای آن کارت انتخاب می‌گردد، روکش کارت، جنس و سایز پاکت آن و در نهایت تیراژ کارت دعوت و پستال اشاره کرد. در این میان مجموعه چاپ آقا همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی خدمات پیش از چاپ همچون فایل چک رایگان، فرم‌بندی استاندارد و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، کارت های دعوت و پستال مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.

2-تعهد و گارانتی مجموعه چاپ آقا نسبت به محصولات چاپی خود به چه صورت است؟

مجموعه چاپ آقا به عنوان یک شرکت مشتری محور در صنعت چاپ، رضایت مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده به مشتری و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند.

3-آیا در مجموعه چاپ آقا فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجموعه چاپ آقا تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با قالب مربوطه جهت جلوگیری از قرار گرفتن طرح در چسب و یا برش، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.

4-چگونه فایل طراحی شده را برای چاپ ارسال کنیم؟

ارسال فایل طراحی شده به دو روش برای مشتریان چاپ آقا فراهم شده است. اولین روش آپلود فایل در صفحه ثبت سفارش در سایت چاپ آقا است؛ دومین روش نیز ارسال آن از طریق ایمیل درج شده در سایت می‌باشد. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم می‌باشد.

 Top مشاوره رایگان 88531300 021