چاپ آقا/

آشنایی با ما

آشنایی با ما

شروع فعالیت ما

شرکت ایمن سفارش ابتکار با نام آشنای چاپ آقا در پاییز 1394 به عنوان یک شرکت دانش بنیان و پیشرو در صنعت چاپ و طراحی آنلاین، فعالیت خود را با هدف ایجاد تحول در عرصه سفارشات چاپ و طراحی آغاز نموده است.

اهداف و دست‌یافته‌های ما

این مجموعه با تشکیل تیمی از افراد متخصص و مجرب در زمینه چاپ و طراحی کار خود را شروع کرده و با استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ افست و دیجیتالی که در چاپخانه مجهز خود دارد، توانسته است طیف وسیعی از محصولات چاپی را در بالاترین کیفیت همراه با قابلیت شخصی‌سازی هریک ارائه دهد و موجب تحولی عظیم در حوزه چاپ و طراحی کشور گردد. 

چاپ آقا برای سهولت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز بستر آنلاینی را فراهم کرده است تا بتوانید در هر لحظه و هرجا به صورت آنلاین محصولات چاپی مورد نظرتان را در سایت www.chapagha.com مشاهده کرده و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید. در پایان نیز سفارشتان را بدون نیاز به مراجعه در آدرس موردنظر تحویل بگیرید.

همچنین چاپ آقا مفتخر است که به عنوان اولین ارائه دهنده ابزار طراحی آنلاین، توانسته محیط جذابی را برای مشتریان خود فراهم کند و کسانی که تمایل دارند خودشان به صورت رایگان محصولشان را طراحی کنند بتوانند از این ابزار استفاده کنند. با ثبت نهایی طرح و درخواست چاپ آن، فرآیند تولید محصول طراحی شده توسط چاپ آقا شروع می‌شود.

ما با هدف ارتقاء سطح تجربه، ارائه خدمات بیشتر و تنوع محصولاتمان به دنبال رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز در سراسر کشور هستیم.

کسانی که از ما خرید می‌کنند:

  • می‌توانند بدون حضور فیزیکی، در هرجا و هر لحظه آنلاین سفارش خود را ثبت ‌کنند.

چون که : وبسایت چاپ آقا یک بستر آنلاین 24 ساعته است که باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت و آمد مشتریان می‌شود.

  • از بررسی فایلشان قبل از چاپ اطمینان دارند.

چون که: کارشناسان ما تمامی فایل‌های ارسال شده را به دقت بررسی می‌کنند تا کاملا مطابق با استانداردهای چاپی باشد.

  • تجربه جذاب طراحی آنلاین محصول به سلیقه خودشان را دارند.

چون که: چاپ آقا، یک ابزار حرفه‌ای با نام ابزار طراحی آنلاین را در وب‌سایت خود قرار داده است تا هر مشتری که تمایل دارد، به سلیقه خودش محصول چاپی را طراحی کند بتواند از آن به صورت آنلاین و رایگان استفاده کرده و بعد از آن، همان طرح را برای چاپ به ما سفارش دهد.

  • نسبت به کنترل کیفیت و پیگیری سفارشات خیالشان راحت است.

چون که: افراد تیم ما از لحظه شروع فرآیند چاپ هر سفارش، کلیه مراحل چاپ و تولید را دقیقاً کنترل می‌کنند تا ضمن نظارت کیفی، سفارش مشتریان را در سریع‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانند. 

  • از صحت گارانتی محصولشان یقین دارند.

چون که: ما همیشه به دنبال ارائه بالاترین کیفیت در همه محصولاتمان هستیم و اگر خطای احتمالی در چاپ محصول از سمت ما ایجاد گردد حتما در برابر آن به مشتریانمان پاسخگو خواهیم بود.

  • دغدغه تحویل محصولشان را ندارند.

چون که: ما برای سهولت مشتریانمان محصول چاپ شده را به هر آدرسی که در وب‌سایت چاپ آقا ثبت می‌کنند در زمان مقرر برایشان ارسال می‌کنیم.
 

و اما چاپ آقا در رسانه!

جهت مشاهده بر روی لینک فوق کلیک نمایید.