نحوه پرداخت
نحوه پرداخت

 

نحوه پرداخت

کاربر گرامی لطفا به دقت موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات چاپ آقا بخوانید


روش‌های پرداخت


۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
تمام کاربران چاپ آقا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، با داشتن هر گونه کارت بانکی عضو شتاب، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و سامان در سایت چاپ آقا و یا از طریق پرداخت وجه آنلاین هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
- چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم سایت چاپ آقا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های آینده، ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه، صادرات، انصار، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید
۱- شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است.


۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شمامی توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید .
پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه " تغییر رمز " اقدام فرمائید . گزینه " تغییر رمز اینترنتی " را انتخاب نمایید .
رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.
پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال می‌شود.

۳- کد CVV2
کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای .ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.
نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .


۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.


۲- پرداخت کارت به کارت یا پرداخت به حساب
کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway چاپ آقا و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت چاپ آقا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و چاپ آقا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب بانک سامان: ۱-۲۳۷۹۰۱۲-۸۱۰-۸۲۶
شماره کارت بانک سامان: ۹۴۱۰-۲۷۲۹-۸۶۱۰-۶۲۱۹
شماره شبا بانک سامان: IR77-0560-0826-8100-2379-0120-01
بنام: ایمن سفارش ابتکار
شماره حساب بانک خاورمیانه: ۱۰۰۲۱۰۸۱۰۷۰۷۰۷۱۶۰۳
شماره شبا بانک خاورمیانه: IR210780100210810707071603
بنام: ایمن سفارش ابتکار

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق، تصویر فیش واریزی را به همراه شماره سفارش خود از طریق یکی از روش های زیر برای ما ارسال بفرمایید:
1- ارسال به آدرس ایمیل : support@chapagha.com
2- ارسال به ID تلگرام : costumerservicechapagha@


• توجه داشته باشید عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به شرکت چاپ آقا باعث می گردد تا سفارش شما در پروسه تولید قرار نگیرد.
Top مشاوره رایگان 41915 021