کنترل کیفیت
کنترل کیفیت

 

کنترل کیفیت

 

ما در چاپ آقا همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا فایل ارسالی شما با بهترین کیفیت ممکن به مرحله چاپ برسد. ما با ‌بکارگیری قوی‌ترین نرم‌افزاهای تخصصی روز دنیا و با نظارت کارشناسان با تجربه، تمامی استانداردهای لازم برای اطمینان از کیفیت فایل چاپی شما را بررسی می‌کنیم و آن‌ها را در فایل شما به‌کار خواهیم بست.
همچنین در همین راستا تمامی فایل‌های ارسالی از جهات مختلف بررسی می‌شوند تا چنانچه فایل شما از نظر هماهنگی طراحی با چاپ و صحافی دارای مشکلاتی باشد، شما را از آن با خبر کرده و اگر امکان اصلاح آن وجود داشته باشد، آن را انجام خواهیم داد.
بسیاری از فایل‌های طراحی که برای چاپخانه‌ها ارسال می‌شوند دارای مشکلات گسترده پنهانی هستند که در ظاهر دیده نمی‌شوند اما در فرایند چاپ خود را به صورت ایرادهای رنگی و چاپی نشان می‌دهند، ما با انجام مرحله تخصصی کنترل کیفیت پیش از چاپ، این ایرادها را شناسایی کرده و بسیاری از آن‌ها را برطرف می‌کنیم. اما چنانچه مشکلی بسیار بزرگ و غیرقابل اصلاح توسط ما باشد، مسئولانه شما را از آن باخبر می‌کنیم تا نسبت به اصلاح یا تایید آن اقدام نمایید، در این مسیر نیز شما را تنها نمیگذاریم و در صورت نیاز کارشناسان طراحی و چاپ ما شما را راهنمایی کرده و بهترین و سریع‌ترین راه را به شما انتقال خواهند داد.
نکته‌‌ی مهمی که در اینجا باید یادآور شویم این است که، مهمترین فاکتور در چاپ خوب یک فایل، طراحی درست و رعایت نکات چاپی در آن است. به عبارت ساده‌تر مهمترین فاکتور یک چاپ خوب، داشتن یک فایل اولیه خوب و درست می‌باشد و چنانچه فایل اولیه شما دارای کیفیت بسیار پایین و ایرادهای زیاد باشد کار چندانی از ما بر نمی‌آید و خود شما هم از آن راضی نخواهید بود. برای کمک به شما در این مسیر توصیه‌هایی داریم:
1)  پیش از طراحی و ارسال، از راهنمای طراحی محصولات که توسط چاپ آقا و برای هر محصول به‌صورت جداگانه تهیه شده است، بهره بگیرید. فایل راهنمای مربوطه را مطالعه کرده (می‌توانید آن‌را به صورت pdf نیز دانلود کنید) و آن را مبنای طراحی خود قرار دهید. همچنین برای همه محصولات فایل قالب طراحی نیز آماده گردیده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. مطالعه و به کار بستن دیگر موارد آموزشی سایت ما نیز در بهتر شدن طرح اولیه کمک شایانی خواهند کرد.
2) توصیه دیگر ما ارسال فایل چاپی با ساختار (فرمت) PDF برای ما است. این فرمت مناسب‌ترین ساختار برای چاپخانه و جلوگیری از تغییرات ناخواسته می‌باشد. در این ساختار کیفیت تصاویر حفظ شده و نوشته‌ها نیز خوانایی، وضوح و کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. همچنین کنترل کیفیت توسط ما نیز به نحو بسیار بهتری انجام می‌شود. بنابراین بهتر است که فایل خود را به صورت PDF خروجی بگیرید و برای ما بفرستید. البته دیگر فرمت‌های رایج مانند Tiff و JPG نیز برای ما قابل قبول هستند.

 

Top مشاوره رایگان 41915 021