فاکتور A4 (سایز فاکتور رسمی)
قیمت از 554,000 تومان

فاکتور A4 (سایز فاکتور رسمی)

قیمت از 554,000 تومان
فاکتور A5
قیمت از 402,000 تومان

فاکتور A5

قیمت از 402,000 تومانسئوالات متداول چاپ فاکتور افست

1-تعهد و گارانتی مجموعه چاپ آقا نسبت به محصولات چاپی خود به چه صورت است؟

مجموعه چاپ آقا به عنوان یک شرکت مشتری محور در صنعت چاپ، رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده به مشتری و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند.

2-چگونه قیمت چاپ فاکتور در چاپ آقا مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند فاکتور تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل می‌توان به جنس و گرماژ کاغذ، تعداد نسخه‌ای که برای فاکتور انتخاب می‌گردد، نحوه شماره‌زنی آن و در نهایت تیراژ فاکتور اشاره کرد. در این میان مجموعه چاپ آقا همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی خدمات پیش از چاپ همچون فایل چک رایگان، فرم‌بندی استاندارد و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، فاکتورهای مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.

3-آیا در مجموعه چاپ آقا فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجموعه چاپ آقا تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با قالب مربوطه جهت جلوگیری از قرار گرفتن طرح در چسب و یا برش، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.

4-چگونه فایل طراحی شده را برای چاپ ارسال کنیم؟

ارسال فایل طراحی شده به دو روش برای مشتریان چاپ آقا فراهم شده است. اولین روش آپلود فایل در صفحه ثبت سفارش در سایت چاپ آقا است؛ دومین روش نیز ارسال آن از طریق ایمیل درج شده در سایت می‌باشد. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم می‌باشد.

راهنمای چاپ فاکتور

فاکتور یکی از اوراق مهمی است که اکثر کسب‌وکارها به ویژه تجارت‌های رسمی به آن نیاز دارند. به طور کلی فاکتورها در دو نوع فاکتور رسمی و فاکتور غیررسمی فروش مورد استفاده قرار می‌گیرند. حال آنچه در این میان از اهمیت زیادی برخوردار است دقت در چاپ و کیفیت نهایی فاکتورها است.
کیفیت در چاپ یک فاکتور منوط به عوامل مختلفی است. اولین و شاید بتوان گفت یکی از مهمترین عوامل، تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت چاپخانه‌ای است که آن فاکتور را برای شما به چاپ می‌رساند.
پیش از چاپ یک فاکتور می‌بایست عوامل مختلفی را که بر روی نتیجه نهایی آن تاثیر می‌گذارند در نظر گرفته و هرکدام را با دقت انتخاب نمود.
برای داشتن یک فاکتور مطلوب می‌بایست در ابتدا مشخص کنید که فاکتور شما از نوع رسمی است و یا غیررسمی؛ چراکه با همین انتخاب، ابعاد کاغذ برای فاکتور شما مشخص می‌شود. دومین موضوع، انتخاب جنس کاغذ فاکتور و گرماژ آن است. این دو شاخص بر اساس نوع کاربرد فاکتور تعیین می‌گردد. به طور مثال فاکتوری با کاغذ تحریر و گرماژ 80 گرم مناسب چاپ در پرینترها بوده؛ و فاکتوری با جنس کاربن‌لس و گرماژ 55 گرم از آن دسته فاکتورهایی است که توسط آن می‌توان به صورت دستی و بدون نیاز به هیچ کاغذ کاربنی، ارقام و نوشته خود را در آن درج کرد.
بعد از انتخاب این شاخص‌ها نوبت به تعداد نسخ و تعداد شماره فاکتور شما می‌رسد. این دو مورد نیز بر اساس نیاز شما می‌تواند بین دو و یا سه نسخه و همچنین همراه با یک شماره و یا دو شماره انتخاب گردند.
و اما آخرین نکته‌ای که به هنگام سفارش یک محصول چاپی مانند فاکتور باید حتما در نظر گرفته شود شروع شماره فاکتور شما است. شماره فاکتور و توالی آن به خصوص برای فاکتورهای رسمی در موارد قانونی اهمیت فراوانی دارد. در نظر داشته باشید که تیراژی که برای چاپ فاکتور خود انتخاب می‌کنید تعیین‌کننده توالی شماره فاکتور شما است بنابراین همواره باید به آخرین شماره و تیراژ چاپ قبلی توجه داشت.


قیمت چاپ فاکتور

همان‌طور که بیان شد فاکتور نیز مانند دیگر محصولات چاپی دارای شاخص‌های مختلفی است که می‌توانند بر روی قیمت آن تاثیرگذار باشند. کیفیت، جنس و گرماژ کاغذی که فاکتور بر روی آن چاپ می‌شود در کنار تیراژی که برای چاپ آن انتخاب می‌گردد را می‌توان اولین عوامل تاثیرگذار در قیمت چاپ فاکتور دانست. پس از آن می‌توان به تعداد نسخ فاکتور و تعداد شماره‌ در آن اشاره کرد. توسط این دو شاخص می‌توانید مشخص کنید که چاپ فاکتور شما در دو نسخه و یا سه نسخه باشد و تعداد شماره در آن یکی و یا دو شماره همراه با خط پرفراژ قرار داده شود.
علاوه بر مواردی که بیان شد، باید توجه داشت که کیفیت دستگاه‌های چاپی و مواد اولیه نیز از دیگر عواملی هستند که می‌توانند بر روی قیمت چاپ یک فاکتور مطلوب تاثیر به سزایی داشته باشند. بدین تریتیب مجموع تمامی موارد مذکور قیمت نهایی چاپ فاکتور را مشخص می‌کنند.


چاپ فاکتور آنلاین و فوری

در برخی مواقع ممکن است که به چاپ فاکتور در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز باشد. این در حالی است که حتی امکان صرف زمان برای رفت و آمد به چاپخانه مورد نظر جهت ثبت سفارش و دریافت فاکتور چاپ شده نیز وجود نداشته باشد.
در این حالت چاپ فاکتور به صورت آنلاین و دریافت آن در آدرس مد نظر می‌تواند به شما در صرفه‌جویی در زمان و هزینه کمک شایانی کند.
چاپ آقا به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه چاپ و طراحی محصولات چاپی مختلف به صورت آنلاین برای مشتریان عزیز خود بستری را فراهم نموده است تا بتوانند در هر زمان و مکانی محصولات چاپی گوناگونی همچون فاکتور را به صورت آنلاین سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را در آدرس مورد نظر تحویل بگیرند.


نمایش بیشتر

 Top مشاوره رایگان 41915 021