صفحه اصلی چاپ کارت ویزیت

 

چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت سلفون 4.8*8.5

چاپ کارت ویزیت سلفون 4.8*8.5

چاپ دیجیتال (فوری): 2 روز کاری

چاپ افست (تیراژ بالا): 8 روز کاری

کارت ویزیت سلفون 5.5*8.5

چاپ کارت ویزیت سلفون 5.5*8.5

چاپ دیجیتال (فوری): 2 روز کاری

چاپ افست (تیراژ بالا): 8 روز کاری

کارت ویزیت لمینیت

چاپ کارت ویزیت لمینیت

چاپ دیجیتال (فوری): 4 روز کاری

چاپ افست (تیراژ بالا): 13 تا 21 روز کاری

کارت ویزیت PVC

چاپ کارت ویزیت PVC

چاپ دیجیتال (فوری): ندارد

چاپ افست (تیراژ بالا): 13 تا 28 روز کاری

 

کارت ویزیت:

شما می‌توانید از میان 4 نوع جنس کارت ویزیت سلفون، کتان، لمینیت و پی وی سی یکی را انتخاب کرده و در مرحله بعد انواع روکش، گرماژ و تیراژ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چاپ کارت ویزیت سلفون:

این نوع کارت ویزیت دارای یک روکش محافظ است که می تواند از جنس سلفون مات یا براق باشد که موجب استحکام بیشتر کارت شود. این نوع کارت از جمله کارت های مقرون به صرفه و پر مصرف است. به دلیل روکش محافظ در مدت طولانی می‌توان از این نوع کارت استفاده نمود که مقاوم در برابر خش پذیری و رطوبت است.

چاپ کارت ویزیت کتان:

این کارت ویزیت، از جمله کارت‌های ویزیت پر طرف دار می‌باشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت ویزیت بافت موجود بر روی خود کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می‌باشد. اگر به دنبال یک کارت ویزیت متفاوت و مقرون به صرفه هستید می‌توانید از این نوع کارت استفاده نمایید. در این نوع کارت ویزیت ها به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی‌نشیند. به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت کتان زیبا می‌شوند ولی کارهایی که دارای زمینه‌های تیره و مشکی می‌باشد بر روی کاغذ کتان خوب نشده و بهتر است از جنس دیگری استفاده شود.

چاپ کارت ویزیت لمینت:

این نوع کارت ویزیت در بین کارت‌های مقوایی بر اساس نوع روکش دارای ضخامت قابل توجهی است و روکش این کارت ویزیت در لمینت مات، مات بوده و در لمینت براق، شفاف می باشد و به دلیل استحکام بالای این روکش، دوام و ماندگاری آن نسبت به کارت‌های دیگر بسیار بیشتر می‌باشد و می‌توان برای مواردی که تعداد مخاطبان و توزیع کارت محدود است از این نوع استفاده نمود.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی:

این نوع کارت ها را می‌توان جز کارت های ویزیت غیر مقوایی مقاوم معرفی نمود که مقاومت خاص آن موجب ارزش و اهمیت این کارت است با این تذکر که انعطاف در این نوع کارت ها بسیار ناچیز است. این کارت ها به دلیل جنسی که دارند دارای ماندگاری قابل توجهی هستند و انواع آن بر اساس ضخامت‌های موجود تعریف می گردد. این نوع کارت به دلیل مقاومت و جنس خاص خود گرانتر از سایر انواع کارت ویزیت است و برای مصارف خاص از آن استفاده می‌گردد.
نماد اعتماد الکترونیکی logo-samandehi
Top