خانه / کارت ویزیت / 70+ نمونه کارت ویزیت آرایشگاه مردانه جذاب
نمونه کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

70+ نمونه کارت ویزیت آرایشگاه مردانه جذاب

برای معرفی یک آرایشگاه مردانه نیاز دارید که از ابزارهای مختلف تبلیغاتی استفاده کنید. یکی از مهمترین این ابزارها استفاده از کارت ویزیت است. استفاده از کارت ویزیت می‌تواند باعث معرفی و برندینگ آرایشگاه و همچنین انتقال اطلاعات به مخاطبان شود.

ما در این مقاله قصد داریم تا به معرفی بیش از 70 نمونه کارت ویزیت آرایشگاه مردانه و مهمترین عوامل تاثیرگذار آن نظیر طراحی، متن و چاپ بپردازیم.

عوامل تاثیرگذار در طراحی کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

برای طراحی کارت ویزیت آرایشگاه مردانه و معرفی آن سعی کنید از لوگوی آرایشگاه خود استفاده کنید. همچنین بهتر است برای معرفی کسب‌وکار خود به مخاطبان از المان‌های مرتبط استفاده شود تا افراد  هنگام دریافت کارت ویزیت شما در بین صدها کارت ویزیت دیگر متوجه نوع کسب‌وکار شما شوند.

در روانشناسی رنگ‌ها، استفاده از نوع رنگ در میزان تاثیرگذاری بر روی مخاطب اهمیت ویژه‌ای دارد. استفاده از رنگ بستگی به نوع برند کسب‌وکار شما دارد. برند شما می‌خواهد چه پیغامی را قرار است به مخاطب برساند؟ در نتیجه از رنگی استفاده شود که بتواند پیغام شما را به درستی به مخاطب انتقال دهد.

عوامل تاثیرگذار در متن کارت ویزیت

استفاده از محتوای مناسب در کارت ویزیت در میزان تاثیرگذاری آن موثر است. ارائه نام آرایشگاه، شماره‌های تماس، آدرس پستی و در صورت داشتن سایت و یا شبکه‌های اجتماعی درج آدرس سایت یا شبکه‌های اجتماعی در کارت ویزیت باعث افزایش میزان اعتماد و اطمینان مخاطب خواهد شد.

عوامل تاثیرگذار در چاپ کارت ویزیت

کیفیت و نوع چاپ کارت ویزیت نیز از عواملی هستند که بر روی مخاطب تاثیرگذار است. در صنعت چاپ از دو روش استفاده می‌گردد یکی چاپ آفست و دیگری چاپ دیجیتال.

چاپ دیجیتال دارای سرعت بیشتر و کیفیت بهتر نسبت به چاپ آفست بوده و هزینه‌ها را در تیراژ پایین کاهش می‌دهد.

همچنین با پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید به راحتی در منزل یا آرایشگاه به صورت آنلاین کارت ویزیت خود را سفارش دهید، که با چاپ آقا این امکان برای شما فراهم شده است.

برای طراحی و چاپ کارت ویزیت آرایشگاه مردانه می‌توانید با شماره 41915-021 تماس حاصل نموده و یا به لینک چاپ کارت ویزیت مراجعه فرمایید.

همچنین جهت مشاهده تمامی نمونه‌ها لینک نمونه کارت ویزیت را کلیک نمایید.

درباره یاسمن نجفی‌زاده

کارشناس کارتوگرافی و تحصیلکرده مدیریت بازاریابی از مدرسه کسب‌وکار عالی ماهان. هم اکنون به عنوان کارشناس تولید محتوا و تبلیغات آنلاین فعالیت دارم.

2
نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

avatar
2 نظرها
0 موضوع پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ ها
پرطرفدارترین نظرها
2 نظر نویسندگان
متدعلی جعفرزاده نظرات اخیر نویسندگان
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
متد
مهمان
متد

جالب بود

علی جعفرزاده
مهمان
علی جعفرزاده

با سلام من به تازگی یک وبسایت تحت عنوان فروش طرح های لایه باز زدم و مایل به همکاری با وبسایت های دیگر هستم
https://graphicmatin.ir