خانه / کارت ویزیت / 50+ نمونه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه جذاب
نمونه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

50+ نمونه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه جذاب

کارت ویزیت یکی از ابزارهای بازاریابی جهت معرفی برند در بین مخاطبین می‌باشد. ما در این مقاله علاوه بر معرفی بیش از 50 نمونه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه به بررسی مهمترین عوامل تاثیرگذار در طراحی، متن و چاپ یک کارت ویزیت مناسب برای آرایشگاه زنانه خواهیم پرداخت.

عوامل تاثیر گذار در طراحی کارت ویزیت

استفاده از یک ایده خوب، رنگ، متن و المان‌های مناسب در طراحی کارت ویزیت می‌تواند در میزان تاثیرگذاری آن موثر باشد.

رنگ بنفش نشان‌دهنده خلاقیت و رنگ صورتی ترکیبی از رنگ قرمز و سفید بوده و جذابیت بیشتری برای خانم‌ها دارد و استفاده از این دو رنگ باعث افزایش تاثیرگذاری در طراحی کارت ویزیت آرایشگاه می‌شود.

استفاده از ابزارهایی مثل قیچی و … که در آرایشگاه‌های زنانه مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان پس زمینه یا طرح اصلی کارت ویزیت، مخاطبان را در اولین نگاه متوجه نوع فعالیت برند می‌کند.

 عوامل تاثیرگذار در متن کارت ویزیت

قبل از طراحی کارت ویزیت باید در نظر گرفته شود که چه محتوایی می‌تواند در میزان تاثیرگذاری کارت ویزیت موثر باشد. ارائه نام برند، شماره تماس، آدرس آرایشگاه و آدرس شبکه های اجتماعی (اینستاگرام) در کارت ویزیت می‌تواند به افزایش وفاداری مخاطبان کمک کند.

عوامل تاثیرگذار در چاپ کارت ویزیت

یکی دیگر از عواملی که بر روی مخاطبان تاثیرگذار است، نوع چاپ کارت ویزیت می‌باشد. چاپ دیجیتال دارای سرعت بیشتر و کیفیت بهتر نسبت به چاپ آفست بوده و چاپ آقا نیز از این روش برای چاپ محصولاتش استفاده می‌کند.

همچنین با پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید به راحتی در منزل یا آرایشگاه به صورت آنلاین کارت ویزیت خود را سفارش دهید، که با چاپ آقا این امکان برای شما فراهم شده است.

برای طراحی و چاپ کارت ویزیت آرایشگاه زنانه می‌توانید با شماره 41915-021 تماس حاصل نموده و یا به لینک چاپ کارت ویزیت مراجعه فرمایید.

همچنین جهت مشاهده تمامی نمونه‌ها لینک نمونه کارت ویزیت را کلیک نمایید.

درباره یاسمن نجفی‌زاده

کارشناس کارتوگرافی و تحصیلکرده مدیریت بازاریابی از مدرسه کسب‌وکار عالی ماهان. هم اکنون به عنوان کارشناس تولید محتوا و تبلیغات آنلاین فعالیت دارم.

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

avatar