خانه / کارت ویزیت / 40+ نمونه کارت ویزیت دندانپزشکی با طراحی خاص
نمونه کارت ویزیت دندانپزشکی

40+ نمونه کارت ویزیت دندانپزشکی با طراحی خاص

کارت ویزیت یکی از ابزارهای قدرتمند بازاریابی بوده و به شما کمک می‌کند تا بتوانید خدمات خود را به مخاطبان معرفی کنید. ما در این مقاله در نظر داریم تا علاوه بر معرفی بیش از 40 نمونه کارت ویزیت جذاب دندانپزشکی به بررسی مهمترین عوامل تاثیرگذار در طراحی، متن و چاپ آن بپردازیم.

عوامل تاثیر گذار در طراحی کارت ویزیت دندانپزشکی

عوامل بسیاری می‌تواند در طراحی یک کارت ویزیت موثر باشد، که مهمترین این عوامل استفاده از المان‌، رنگ و نوع فونت مناسب است.

معمولا در طراحی کارت ویزیت دندانپزشکی از ترکیب رنگ‌های سبز و آبی استفاده می‌گردد. رنگ سبز نماد زندگی و حیات و رنگ آبی باعث تهیج در مغز انسان می‌شود. استفاده از این دو رنگ در طراحی کارت ویزیت پزشکان به ویژه دندانپزشکی توصیه می‌گردد زیرا باعث ایجاد اعتماد و اطمینان مخاطبان خواهد شد.

هنگام طراحی کارت ویزیت از المان‌هایی مانند دندان و … استفاده می‌شود تا مخاطب در بین کارت‌هایی که دریافت می‌کند، بتواند نوع خدمت را تشخیص دهد.

 

عوامل موثر در متن کارت ویزیت

متن کارت ویزیت دندانپزشکی نیاز به ارائه اطلاعاتی مانند، نام و نام خانوادگی، نوع تخصص، شماره‌های تماس، آدرس مطب یا کلینیک، آدرس سایت یا شبکه‌های اجتماعی دارد تا امکان دسترسی راحت را برای مخاطبان ایجاد کند.

 

عوامل موثر در چاپ کارت ویزیت

زمانی که تصمیم می‌گیرید تا کارت خود را طراحی کنید، این موضوع را در نظر بگیرید که برای چاپ کارت ویزیت به کدام چاپخانه، کار خود را سفارش خواهید داد.

امروزه، چاپخانه‌هایی که کار با کیفیت را برای مشتریان خود با سرعت بالا و هزینه کمتری ارائه می‌دهند از چاپ دیجیتال استفاده می‌کنند.

چاپ آقا نیز از این موضوع مستثنی نیست. چاپ آقا با داشتن تکنولوژی پیشرفته در سریعترین زمان ممکن سفارش مخاطبان خود را با هزینه‌های پایین و کیفیت بالا چاپ می‌کند. همچنین دیگر نیازی نیست به صورت حضوری برای سفارش کارت ویزیت خود اقدام کنید، بلکه از طریق سایت و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کرده و از طریق کارشناسان چاپ آقا سفارشات خود را پیگیری کنید.

برای طراحی و چاپ کارت ویزیت دندانپزشکی می‌توانید با شماره 41915-021 تماس حاصل نموده و یا به لینک چاپ کارت ویزیت مراجعه فرمایید.

همچنین جهت مشاهده تمامی نمونه‌ها لینک نمونه کارت ویزیت را کلیک نمایید.

درباره یاسمن نجفی‌زاده

کارشناس کارتوگرافی و تحصیلکرده مدیریت بازاریابی از مدرسه کسب‌وکار عالی ماهان. هم اکنون به عنوان کارشناس تولید محتوا و تبلیغات آنلاین فعالیت دارم.

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

avatar