خانه / کارت ویزیت / 60+ نمونه کارت ویزیت شخصی جذاب
نمونه کارت ویزیت شخصی

60+ نمونه کارت ویزیت شخصی جذاب

کارت ویزیت یکی از ابزارهای مهم بازاریابی برای معرفی نام برند در ذهن مخاطبان است. استفاده از کارت ویزیت شخصی به شما کمک می‌کند تا مخاطبان نام شما را به یاد بیاورند تا بتوانید خود را در دنیای رقابتی کسب‌وکار معرفی کنید. ما در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی 60+ نمونه کارت ویزیت شخصی به بررسی عوامل تاثیرگذار از جمله طراحی، متن و چاپ کارت ویزیت بپردازیم.

عوامل تاثیرگذار در طراحی کارت ویزیت شخصی

هنگام طراحی کارت ویزیت باید نکاتی را در نظر گرفت که بتواند باعث افزایش میزان تاثیرگذاری آن شود. اولین نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد انتخاب رنگ مناسب است. اگر شما یا سازمانی که در آن فعالیت می‌کنید دارای رنگ منحصر به فردی است، پیشنهاد می‌گردد تا از آن رنگ در طراحی کارت ویزیت استفاده شود. استفاده از رنگ مناسب می‌تواند پیغام شما یا سازمان را به مخاطبان برساند.

نکته بعدی که هنگام طراحی کارت ویزیت شخصی باید در نظر گرفته شود، استفاده از لوگو یا المان‌های مرتبط با حوزه کسب‌وکاری است که در آن فعالیت دارید. هنگامی که از لوگو یا المان‌های مرتبط استفاده می‌کنید، به مخاطب این پیغام را می‌دهید که شما در چه کسب‌وکاری فعالیت می‌کنید.

60+ نمونه کارت ویزیت شخصی

 عوامل تاثیرگذار در متن کارت ویزیت

هنگامی که می‌خواهید متن یا محتوای مناسبی را برای کارت ویزیت انتخاب کنید حتماً در نظر بگیرید که مشخصات کامل، شماره تماس، آدرس دفتر، نوع فعالیت و آدرس شبکه‌های اجتماعی خود را اعلام کنید تا مخاطبان هنگام نیاز به راحتی بتوانند با شما ارتباط بگیریند.

عوامل تاثیرگذار در چاپ کارت ویزیت

از دو روش برای چاپ کارت ویزیت استفاده می‌شود، یکی چاپ آفست و دیگری چاپ دیجیتال. چاپ آفست برای محصولات با تیراژ بالا و چاپ دیجیتال برای محصولاتی که دارای تیراژ پایین بوده، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ما در چاپ آقا از چاپ دیجیتال استفاده می‌کنیم که مقرون به صرفه و در تیراژ پایین می‌باشد. همچنین چاپ آقا امکان تحویل کارت ویزیت در یک روز را فراهم کرده است.

برای طراحی و چاپ کارت ویزیت شخصی می‌توانید با شماره 41915-021 تماس حاصل نموده و یا به لینک چاپ کارت ویزیت مراجعه فرمایید.

همچنین جهت مشاهده تمامی نمونه‌ها لینک نمونه کارت ویزیت را کلیک نمایید.

درباره خانم صالحی

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

avatar