خانه / کارت ویزیت / 8 دلیل که شما به کارت ویزیت نیاز دارید؟
دلایل نیاز به کارت ویزیت

8 دلیل که شما به کارت ویزیت نیاز دارید؟

در حالی که امروزه تمامی کارها و برقراری ارتباط به صورت آنلاین در دنیای دیجیتال انجام می شود، کارت ویزیت هنوز در جهان مطرح است و هدف اصلی و نیاز به کارت ویزیت را جایگزین نمی کند. کارت ویزیت برای برقرای ارتباط اولیه با هدف توسعه یک رابطه بلند مدت ایجاد می شود.

در دنیای دیجیتال ارسال اطلاعات از طریق ایمیل و پیامک انجام می شود ولی تاثیر ارائه کارت ویزیت به دلیل برقراری ارتباط حقیقی چندین برابر است. بنابراین نمونه کارت ویزیت های جذاب جهت ایده گرفتن در تهیه کارت مطلوب مورد توجه قرار دارند.

بیشتر بخوانید:   آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ

 

در ادامه 8 دلیل که شما به کارت ویزیت نیاز دارید ارائه می شود.

 

1: کارت ویزیت به مخاطبان توانایی پیگیری می دهد

هنگامی که شما فردی را ملاقات می کنید و با آن ارتباط برقرار می کنید، با ارائه کارت ویزیت مناسب و زیبا، فرصت و شانس پیگیری برای مخاطب ایجاد می شود.

کارت ویزیت این اجازه را می دهد تا در صورت احساس نیاز، مشتریان به کارت ویزیت مراجعه کنند و تماس بگیرند.

 

کارت ویزیت به مخاطبان توانایی پیگیری می دهد

 

2: کارت ویزیت نشان می دهد که شما آماده و حرفه ای هستید

زمانی که از طریق کارت ویزیت به برقراری ارتباط می‌پردازید این حس را در مخاطب ایجاد می کنید که شما برای کسب و کار خود ارزش قائل هستید و وقت گذاشته اید تا در جلسات به جای استفاده از یک برگه و خودکار برای درج اطلاعات، کارت خود را ارائه دهید. با ارائه کارت ویزیت حس مثبتی در مخاطب ایجاد می کنید و اعتبار و شان کسب و کار شما حفظ می شود.

 

3: داشتن کارت ویزیت، شما را روی هدفتان متمرکز می کند

کارت ویزیت می تواند به شما کمک کند تا به نقش موثر در رشد و موفقیت کسب و کارتان برسید. هدف از ارائه کارت ویزیت اشتراک گذاشتن اطلاعات و ارتباط با مخاطب است. با کارت ویزیت بر روی هدف خود متمرکز شوید.

 

4: کارت ویزیت، کسب و کار شما را یادآوری می کند

کارت ویزیت، هویت کسب و کار شما را نشان می دهد. هنگامی که مخاطبین به کارت ویزیت نگاه می کنند، تخصص و خدمات شما در ذهن آن ها یادآوری می شود. خیلی از کسب و کار ها روی کارت ویزیت عکس خود را قرار می دهند این روشی است که کمک می کند تا افراد شما را به یاد بیاورند.

 

کارت ویزیت، کسب و کار شما را یادآوری می کند

 

5: کارت ویزیت یک تصور پایدار ایجاد می کند

یک کارت ویزیت حرفه ای و با کیفیت بالا یک اثر پایدار در ذهن مشتریان ایجاد می کند و یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی است. بنابراین چگونگی طراحی کارت ویزیت از اهمیت زیادی برخوردار است.

6: اشتراک گذاری کارت ویزیت با دوستان

گرچه شخصی که شما ابتدا کارت ویزیت خود را به او ارائه می دهید ممکن است بداند شما چه کاری انجام می دهید و به مهارت های شما آگاه باشد ولی ممکن است با کسی ملاقات کند که نیاز به شخصی مانند شما دارد؛ که در این مواقع می تواند کارت شما را به اشتراک بگذارد.

 

اشتراک گذاری کارت ویزیت با دوستان

 

7: کارت ویزیت مقرون به صرفه است

کارت ویزیت یک ابزار بازاریابی ارزان و آسان است که فرصت هایی را برای تعامل با افراد دیگر ایجاد می کند.

 

8: کارت ویزیت ها همیشه در دسترس هستند

کارت ویزیت ها همیشه در دسترس هستند. زمانی که تلفن های همراه خاموش هستند و یا اینترنت ندارید می توانید از کارت ویزیت استفاده کنید و کسب و کار خود به دیگران معرفی کنید.

در ضمن همه مردم از گوشی های هوشمند استفاده نمی کنند پس ارائه کارت ویزیت می تواند در جهت برقراری ارتباط به شما کمک کند.

بدین ترتیب با طراحی و چاپ کارت ویزیت حرفه‌ای می‌توانید در معرفی خود و کسب و کارتان در تجارت‌های گوناگون از دیگران سبقت بگیرید.

درباره نگین علایی

هنر بخش جدایی ناپذیر زندگی من است. علاقه های من: عکاسی، سفر، نرم افزارهای گرافیکی (فتوشاپ، ایلوستریتور) خوشحالم که عضو کوچکی از مجموعه چاپ آقا هستم.

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

avatar