خانه / ست اداری / ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟
ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟ چاپ ست اداری برای شرکت‌ها و مشاغل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اقلام ست اداری در یک قالب و یک رنگ به صورت هماهنگ با یکدیگر طراحی و چاپ می‌شوند. قالب به کار رفته در طراحی و اطلاعات نوشتاری ثبت شده در این اقلام، نشانگر نوع حرفه‌ی شما و همچنین بازتاب دهنده اطلاعات مورد نیاز برای مشتریان است. استفاده از ست اداری مختص شرکت‌های بزرگ نیست.حتی اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید می‌توانید با استفاده از این اقلام، در روابط تجاری خود حرفه ای‌تر عمل کنید.

ما در این مقاله اقلام ست اداری را به شما معرفی می‌کنیم:

۱- سربرگ

شاید مهم‌ترین چیزی که در ست اداری به چشم می‌خورد سربرگ باشد. سربرگ ها اوراقی هستند که جهت مکاتبات اداری، صدور پیش فاکتور، درج قراردادها و …. از آن‌ها استفاده می‌شود. سربرگ‌ها مزین به نام و لوگوی شرکت و یا مجموعه‌ی شما هستند و از لحاظ حقوقی نیز دارای اهمیت می‌باشند. معمولا جهت چاپ سربرگ از قطع A4 و A5 استفاده می شود. در سربرگ ها به طور معمول، آرم تجاری سازمان، نام و زمینه فعالیت، تاریخ، شماره و پیوست در بالای صفحه و آدرس و شماره تلفن در پایین صفحه درج می گردد.

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟
ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

۲- پاکت نامه

یکی دیگر از اقلام ست اداری پاکت‌ نامه‌ها هستند که در سه سایز ملخی، A4 و A5 چاپ می‌شوند. مشتری بر حسب نوع نیاز و کاربردی که مد نظر دارد سایز آن را انتخاب می‌کند. گاهی اوقات یک مجموعه به دو سایز و گاهی به هر سه سایز پاکت احتیاج دارد. پاکت‌نامه‌ها جهت ارسال نامه، فاکتور و هر چیز دیگری استفاده می‌شوند.

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟
ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

۳- دفترچه‌های یادداشت

دفترچه یادداشت شاید شخصی‌ترین چیزی باشد که در ست اداری شما وجود دارد و شما بیشترین استفاده را از آن می‌کنید. زمانی که نیاز دارید یک یادداشت کوتاه، شماره تلفن و یا هر چیز دیگری را بنویسید این برگه‌های کوچک روی میز شما در دسترس هستند.

 

شما می‌توانید از قالب‌های آماده‌ای که برای شما طراحی شده است استفاده کنید و ست اداری مخصوص خود را سفارش دهید. از امروز در کسب و کار خود حرفه ای عمل کنید.

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

درباره صالحی سئو

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

avatar